Труды по культуре письменности казахского народа.

Автор книги
Маргулан Алькей
Монография
Число страниц
Год издания

О книге

Марғұлан Ә.Х. Қазақ халқының жазу мәдениеті бойынша еңбектері. 2-ші бас. Толық. – Астана: «Алтын кітап», 2007, – (Қазақ этнографиясының кітапханасы), 8-ші том. – 264 б.

«Қазақ этнографиясының кітапханасы» басылымының бұл томына академик Ә.Х. Марғұланның қазақ халқының, тайпаларының жалпы мәдениетіне, этнографиясына оның ішінде жазу мәдениетіне байланысты еңбектері ұсынылған. Сонымен қатар бүгінге дейін жарық көрмеген қазақ тайпаларының жазу мәдениетіне арналған қолжазбасы дайындалды.
Кітап маман тарихшылар мен филологтарға, оқытушыларға, аспираттарға, студенттерге және қазақ халқының мәдениетіне қызығушылық танытатын барша оқырман қауымға арналған.

Маргулан А.Х. Труды по культуре письменности казахского народа. 2-е изд. Доп. – Астана: «Алтын кітап», 2007, – (Библиотека казахской этнографии), Т. 8. – 264 с.

В очередном томе «Библиотеки казахской этнографии» публикуются труды академика А.Х. Маргулана по культуре и этнографии казахского народа, в том числе по письменности казахов. Впервые в печети публикуется рукопись, посвященная культуре письменности казахских племен населявших территорию Казахстана в историческую эпоху.
Книга предназначена для специалистов историков и филологов, преподавателей, аспирантов, студентов и всех интересуюшихся культурой казахского народа.

Другие книги автора

Акишев Кималь, Маргулан Алькей, Кадырбаев Мир, Оразбаев Абдуманап